Archiv aktualit

Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9] 

Příložný ultrazvukový průtokoměr U1000MKII-FM vyžaduje pro měření pouze minimum informací a velice snadno se instaluje. Kompaktní a robustní provedení předurčuje U1000MKII-FM pro spolehlivé měření průtoku čisté vody jako jsou například topné a chladicí okruhy.
Nízkonákladové měření průtoku s U1000MKII-FM

Nový převodník PR5437 určený pro montáž do hlavice nabízí široký výběr kombinací vstupů. PR5437 jako jediný na současném trhu umožňuje připojení dvou vstupů (včetně čtyřvodičových) pro redundantní měření v kritických aplikacích z hlediska bezpečnosti. Více…
HART převodník do hlavice PR5437

Společnost JSP Vás srdečně zve na 10. ročník odborné konference:

Nové trendy v oboru měření a regulace
Moderní systémy analýzy vody, páry a spalin

Termín konání: 23.2.2017 v Mladé Boleslavi
Odborná konference 2017

Po letní přestávce bude akademie AMAR pokračovat workshopem zaměřeným na kalibraci. Součástí workshopu bude i praktická ukázka výpočtů a interpretace dat z kalibračního listu.
Termín a místo konání: 13.10.2016 v Jičíně
Akce AMAR
Workshop - Význam a zásady kalibrace snímačů

Akce Akademie AMAR
06.05.2016
Zaplněný sál NTK během posledního semináře s tématem Měření tlaku potvrzuje zájem o odborné semináře a akce Akademie měření a regulace.
Více...
Akce Akademie AMAR

Workshop bude věnován aplikacím a instalacím převodníků, oddělovačů a bariér v prostředí s nebezpečím výbuchu. Součástí je praktická část se zapojením a konfigurací přístrojů.
Termín a místo konání: 16.6.2016 v Jičíně
Akce AMAR
Workshop - Bariéry, převodníky a oddělovače pro měření teploty v Ex prostředí

Seminář bude věnován parametrům moderních snímačů tlaku a zásadám správné technické praxe při návrhu měřicího řetězce pro měření tlaku.
Termín a místo konání: 5.5.2016 NTK Praha
Odborný seminář Měření tlaku

Hlavními přednostmi převodníku PR7501 jsou snadná konfigurace, jasné zobrazení a diagnostika procesních hodnot a to vše zabudované v nevýbušném provedení (Ex d) zachovávající bezpečnost a integritu za všech okolností. Více...
HART převodník teploty PR7501 s integrovaným displejem

Jaká je potřeba spolupráce zákazníka a prodejce, aby byl výsledkem vhodný snímač hladiny? Kromě této problematiky bude workshop věnován vhodnosti snímačů pro jednotlivé aplikace a praktickým ukázkám novinek.
Termín a místo konání: 31.3.2016 Jičín
Pozvánka na Workshop Měření hladiny

Děkujeme všem návštěvníkům, účastníkům a partnerům 9. ročníku odborné konference „Nové trendy v oboru měření a regulace“. Odborné konference věnované především průmyslovému měření teploty se zúčastnilo 236 odborníků.

Věříme, že zkušenosti a názory prezentované v průběhu konference napomohou k řešení každodenních problémů spojených s tvorbou a údržbou MaR systémů. Těšíme se na setkání s Vámi u příležitosti dalších akcí AMAR.
Odborná konference 2016

Společnost JSP Vás srdečně zve na 9. ročník odborné konference:

Nové trendy v oboru měření a regulace
Komplexní pohled na průmyslové měření teploty, nové trendy a směry vývoje

Termín konání: 25.2.2016 v Praze
Více informací...
Odborná konference 2016

PF 2016
20.12.2015
Vážení obchodní přátelé, k přání příjemného prožití vánočních svátků, zdraví a štěstí připojujeme poděkování za Vaši důvěru a dobrou spolupráci.
Kolektiv JSP Měření a regulace
PF 2016

Zahájení Akademie měření a regulace
09.12.2015
9.12.2015 proběhl jeden z prvních odborných seminářů v rámci akademie AMAR. Nabídky zúčastnit se semináře s tématem Měření teploty v průmyslových podmínkách využilo přes 150 odborníků...
Aktuální program s tématy a další informace ohledně akademie najdete na www.jsp.cz/amar
Zahájení Akademie měření a regulace

Zveme Vás na seminář Měření teploty v průmyslových podmínkách. Seminář bude věnován instalaci snímačů teploty v průmyslu a energetice a zásadám správné technické praxe při návrhu měřicího řetězce pro měření teploty.
Termín konání: 9.12.2015
Místo konání: NTK Praha
Pozvánka na odborný seminář - Měření teploty v průmyslových podmínkách

Zveme Vás na seminář Bariéry, převodníky a oddělovače v prostředí s nebezpečím výbuchu a jiskrově bezpečných obvodech. Náplní semináře je problematika Ex, praktická řešení instalací převodníků a bariér v prostředí s nebezpečím výbuchu, příklady aplikací, ukázka zapojení a konfigurace. Více...
Termíny konání: od 24.9. do 15.10. 2015
Pozvánka na seminář - Bariéry, převodníky a oddělovače