Archiv aktualit

Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9] 

Příložný ultrazvukový průtokoměr U1000MKII-FM vyžaduje pro měření pouze minimum informací a velice snadno se instaluje. Kompaktní a robustní provedení předurčuje U1000MKII-FM pro spolehlivé měření průtoku čisté vody jako jsou například topné a chladicí okruhy.
Nízkonákladové měření průtoku s U1000MKII-FM

Řada PR4000 multifunkčních převodníků byla rozšířena o nový převodník PR4179 střídavého napětí nebo proudu. Na výstupu PR4179 je standardní stejnosměrný signál, který lze jednoduše měřit vaším řídicím systémem. Obvody PR4179 jsou galvanicky odděleny 2,3 kVST.. Více…
Rozšíření řady PR4000 o univerzální převodník AC/DC signálů - PR4179

Společnost JSP Vás srdečně zve na 10. ročník odborné konference:

Nové trendy v oboru měření a regulace
Moderní systémy analýzy vody, páry a spalin

Termín konání: 23.2.2017 v Mladé Boleslavi
Odborná konference 2017

Po letní přestávce bude akademie AMAR pokračovat workshopem zaměřeným na kalibraci. Součástí workshopu bude i praktická ukázka výpočtů a interpretace dat z kalibračního listu.
Termín a místo konání: 13.10.2016 v Jičíně
Akce AMAR
Workshop - Význam a zásady kalibrace snímačů

Akce Akademie AMAR
06.05.2016
Zaplněný sál NTK během posledního semináře s tématem Měření tlaku potvrzuje zájem o odborné semináře a akce Akademie měření a regulace.
Více...
Akce Akademie AMAR

Workshop bude věnován aplikacím a instalacím převodníků, oddělovačů a bariér v prostředí s nebezpečím výbuchu. Součástí je praktická část se zapojením a konfigurací přístrojů.
Termín a místo konání: 16.6.2016 v Jičíně
Akce AMAR
Workshop - Bariéry, převodníky a oddělovače pro měření teploty v Ex prostředí

Seminář bude věnován parametrům moderních snímačů tlaku a zásadám správné technické praxe při návrhu měřicího řetězce pro měření tlaku.
Termín a místo konání: 5.5.2016 NTK Praha
Odborný seminář Měření tlaku

Hlavními přednostmi převodníku PR7501 jsou snadná konfigurace, jasné zobrazení a diagnostika procesních hodnot a to vše zabudované v nevýbušném provedení (Ex d) zachovávající bezpečnost a integritu za všech okolností. Více...
HART převodník teploty PR7501 s integrovaným displejem

Jaká je potřeba spolupráce zákazníka a prodejce, aby byl výsledkem vhodný snímač hladiny? Kromě této problematiky bude workshop věnován vhodnosti snímačů pro jednotlivé aplikace a praktickým ukázkám novinek.
Termín a místo konání: 31.3.2016 Jičín
Pozvánka na Workshop Měření hladiny

Děkujeme všem návštěvníkům, účastníkům a partnerům 9. ročníku odborné konference „Nové trendy v oboru měření a regulace“. Odborné konference věnované především průmyslovému měření teploty se zúčastnilo 236 odborníků.

Věříme, že zkušenosti a názory prezentované v průběhu konference napomohou k řešení každodenních problémů spojených s tvorbou a údržbou MaR systémů. Těšíme se na setkání s Vámi u příležitosti dalších akcí AMAR.
Odborná konference 2016

Společnost JSP Vás srdečně zve na 9. ročník odborné konference:

Nové trendy v oboru měření a regulace
Komplexní pohled na průmyslové měření teploty, nové trendy a směry vývoje

Termín konání: 25.2.2016 v Praze
Více informací...
Odborná konference 2016

PF 2016
20.12.2015
Vážení obchodní přátelé, k přání příjemného prožití vánočních svátků, zdraví a štěstí připojujeme poděkování za Vaši důvěru a dobrou spolupráci.
Kolektiv JSP Měření a regulace
PF 2016

Zahájení Akademie měření a regulace
09.12.2015
9.12.2015 proběhl jeden z prvních odborných seminářů v rámci akademie AMAR. Nabídky zúčastnit se semináře s tématem Měření teploty v průmyslových podmínkách využilo přes 150 odborníků...
Aktuální program s tématy a další informace ohledně akademie najdete na www.jsp.cz/amar
Zahájení Akademie měření a regulace

Zveme Vás na seminář Měření teploty v průmyslových podmínkách. Seminář bude věnován instalaci snímačů teploty v průmyslu a energetice a zásadám správné technické praxe při návrhu měřicího řetězce pro měření teploty.
Termín konání: 9.12.2015
Místo konání: NTK Praha
Pozvánka na odborný seminář - Měření teploty v průmyslových podmínkách

Zveme Vás na seminář Bariéry, převodníky a oddělovače v prostředí s nebezpečím výbuchu a jiskrově bezpečných obvodech. Náplní semináře je problematika Ex, praktická řešení instalací převodníků a bariér v prostředí s nebezpečím výbuchu, příklady aplikací, ukázka zapojení a konfigurace. Více...
Termíny konání: od 24.9. do 15.10. 2015
Pozvánka na seminář - Bariéry, převodníky a oddělovače