Aktuality

OIL CHECK 500 je určen pro trvalé a vysoce přesné měření obsahu par zbytkového oleje ve stlačeném vzduchu, dusíku a plynech. Při měření nejsou nutné žádné opotřebitelné díly, jako jsou filtry s aktivním uhlím. Výsledkem je bezúdržbové a dlouhodobě stabilní měření.
Monitorovací systém OIL CHECK 500

Námi vyráběné rozvaděče vzduchu najdou uplatnění téměř ve všech odvětví průmyslu a lze je kompletně přizpůsobit požadavkům zákazníka. Výstupy jsou standardně osazeny kulovými kohouty. Dodat je možné provedení s držákem nebo upevnění přes třmen.
Rozvaděče vzduchu

Konference Měření a regulace je v našem oboru jedinečná možnost profesního vzdělávání v příjemném a přátelském prostředí. Letošní 15. ročník, který jsme uspořádali 22. února 2024 v Golf resortu u Kunětické hory, navštívilo více než 130 kolegů z různých odvětví.
Konference Měření a regulace – úspěšný 15. ročník

Nabízíme novou ucelenou řadu kompaktních snímačů teploty pro měření teploty ve všech odvětvích průmyslu, například pro potravinářství, farmacii, strojírenství, ale i ostatní. Velmi spolehlivě a přesně měří teplotu Výstupem je unifikovaný signál 4 až 20 mA…
T2415 a T2610 – Nové řady kompaktních snímačů teploty s výstupem 4 až 20 mA a s displejem ZJ-30

Nová řada snímačů 837 T pro teplotu a 836 P pro tlak amerického výrobce Allen-Bradley vyniká především velkou přesností, kompaktními rozměry a spolehlivostí. Široký rozsah provedení těchto zařízení je předurčuje jako všestranné snímače pro měření teploty a tlaku kapalin, plynů a par.
Allen Bradley 837 T a 836 P Kompaktní snímače teploty a tlaku s rozhraním IO-Link

S touto novinkou od PR Electronics doplníte už tak vynikající řady převodníků a oddělovačů 4000/9000 ještě o Bluetooth komunikaci. Pomocí mobilní aplikace tak získáte bezdrátový přístup ke všem procesním datům, záznamům naměřených a stavových hodnot a konfiguračním možnostem – snadno a rychle. Stačí pouze připnout tento nový displej 4512 na čelo modulu.
4512 Nový konfigurační displej s Bluetooth a dataloggerem

Děkujeme všem návštěvníkům a partnerům za účast a spolupráci na 13. ročníku odborné konferenci měření a regulace, která se letos konala v Olomouci a Praze. V obou termínech ji navštívilo dohromady přes 270 odborníků z oboru. Více informací včetně fotodokumentace naleznete v této závěrečné zprávě.
13. ročník konference v Olomouci a Praze je za námi

Řada 3000 od PR electronics vyniká svými 6 mm tenkými převodníky a oddělovači. Nastavují se pomocí skupiny DIP přepínačů umístěných na boku modulu. Veškeré konfigurace resp. polohy přepínačů jsou sice popsány jak na samotných modulech, tak i v manuálech přístrojů. Ty ale nedokáží poskytnout takový přehled a časovou úsporu jako nový software…
Nový SW PR electronics zjednodušuje nastavování převodníků a galvanických oddělovačů řady 3000

Řada PR4000 multifunkčních převodníků byla rozšířena o nový převodník PR4179 střídavého napětí nebo proudu. Na výstupu PR4179 je standardní stejnosměrný signál, který lze jednoduše měřit vaším řídicím systémem. Obvody PR4179 jsou galvanicky odděleny 2,3 kVST.. Více…
Rozšíření řady PR4000 o univerzální převodník AC/DC signálů - PR4179

Osvědčené modulární snímače teploty ModuTEMP® 70 dostaly v rámci neustálého vývoje další zásadní vylepšení – rozšíření max. měřicího rozsahu Pt100 na 700 °C (dříve 600 °C) a extrémně odolné provedení proti vibracím a rázům. Více…
Vylepšení parametrů u snímače teploty ModuTEMP<sup>®</sup> 70